taška roku

Fotogalerie Výsledková listina Soutěžní práce Home
Reklamní taška roku 2006 zná svoje vítěze
V Praze, 22. března 2007

   Soutěž o nejlepší reklamní tašku pod názvem REKLAMNÍ TAŠKA ROKU se v tomto roce uskutečnila poprvé. Cílem vyhlašovatelů je zaplnit bílá místa na mapě marketingových prostředků, kde reklamní taška dosud zaujímá místo poněkud nejasné. Soutěž si dala za cíl zvýraznit na poli reklamy tento svou polyfunkčností originální předmět a zviditelnit možnosti širokého spektra jeho marketingového působení.Snad právě díky své výjimečné variabilní zařaditelnosti do reklamního mixu a víceúčelovosti využití, je obzvlášť papírová taška médiem v mnoha případech ještě nedoceněným a neobsazuje zatím v reklamě výsostné postavení, které by jí právem náleželo.
   To byl jedním z důvodů proč spolupořadatelé soutěže Paleco, EUROPAPIER – BOHEMIA, s. r. o. a M.I.P. Group tuto soutěž vyhlásili. Porota zasedla ve složení: Viktor Tecl, jednatel společnosti EUROPAPIER – BOHEMIA a Europapier Slovakia; Tomáš Kotrč, místopředseda představenstva společnosti M.I.P. Group; Jitka Vysekalová, předsedkyně České marketingové společnosti a Štěpán Holič, majitel grafického studia Lemon design. Hodnocení nebylo jednoduché, proběhlo dvoukolově. Ve druhém kole byly vybrané NOMINOVANÉ práce.
Z těch pak vítězové jednotlivých kategorií:

Soutěžní kategorie:
A. REKLAMNÍ PAPÍROVÉ TAŠKY STROJNÍ
B. REKLAMNÍ PAPÍROVÉ TAŠKY LUXUSNÍ
C. REKLAMNÍ TAŠKY Z JINÝCH MATERIÁLŮ
D. KOLEKCE REKLAMNÍCH TAŠEK – jednotný design
E. *REKLAMNÍ TAŠKA „FUTURUM“ - návrhy

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 49 prací. V konečném hodnocení porota nominovala práce jenom ve třech kategoriích:
A - reklamní a papírové tašky strojní;
B – reklamní a papírové tašky luxusní a
F – reklamní taška futurum – návrhy.
Jak uvádí člen poroty Tomáš Kotrč „kategorie strojních a luxusních tašek nás překvapila originalitou přihlášených prací a hlavně zpracováním. Bohužel v některých kategoriích se nesešlo dostatečné množství prací a tak porota rozhodla, že nebude tyto kategorie vyhlašovat“. Členové poroty ocenili design a kreativitu přihlášených prací a udělili celkem 6 cen.

 


Nacházíte se v Archivu! Pro návrat na hlavní stranu použijte tlačítko "Domů"
 

M.I.P. a.s. group Europapier - Bohemia spol. s r.o. P A L E C O